GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Skålar 11809426
nr 1180 9426
Skålar
med lock, 2 st, Kina, 1800-tal. Diameter: 18-19 cm
Kondition: nagg, spricka
Utrop:
1.200 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 30 april 2018
kl 19:03:47
1.000 kr
1.100 kr